Autorka projektu: Dominika Elizabeth Hladíková

20171114_153926-1-01Meno: Dominika Elizabeth Hladíková
Blog: Mozaika Ticha
Facebooková stránka: Dominika Elizabeth Hladíková
E-mail: elizabeth.dominika@gmail.com

O autorovi

Človek, ktorý miluje ponáranie sa do imaginárnych svetov. Rada si tvorím vlastné miesta fantázie. Písanie je pre mňa zmyslom života, pretože mi dáva nádej a pocit, že mám dôvod žiť. Okrem písania som veľká knihomoľka – knihy sú pre mňa veľmi dôležitým únikom z reality tak ako písanie. Na blog dávam knižné tipy. Som taký vlk samotár, ale v kruhu rodiny som pomerne výrečná. Milujem prírodu a prechádzky – rada sa len tak brodím jesenným lístím (v zime snehom) a občas urobím nejaké fotky, ktorými sa rada obklopujem. A najmä, okrem písania básní, poviedok či noviel milujem písanie svojho blogu, na ktorom sa tiež venujem písaniu, knihám a svojim myšlienkam. A navonok som čierno-biela, no vo vnútri svojej duše farebná.

Prečo autor píše

Začala som, pretože som potrebovala ventilovať svoje emócie. A tak to aj zostalo. Píšem, aby som sa mohla nadýchnuť. Pretože ak vás tlačia silné emócie, potrebujete metódu “nádych, výdych” a v mojom prípade je ten nádych i výdych báseň či poviedka. Je to môj zmysel života.

Životný cieľ

Mojím životným cieľom je vydávať knihy a byť spisovateľkou. Takisto môžem povedať, že mojím cieľom je ukázať ľuďom aká som, ako sa pozerám na svet so svojím hendikepom a tiež ukázať čitateľom, že nikdy nie sú sami, pretože aj v básni, ktorá sa zdá depresívna sa môže skrývať niečo, s čím sa čitateľ môže stotožniť.

Knihy