Autor: Roman Kulich

25593665_1516997055036518_1852230389_nMeno autora: Roman Kulich

Facebooková stránkaRoman Kulich

E-mail: romankulich@gmail.com

O autorovi: (1980, Ružomberok). Po maturite doštudoval Akadémiu vzdelávania, odbor malé a stredné podnikanie. Pracuje v rodinnej firme v oblasti gastronómie. Písaniu sa venuje od šestnástich rokov. Vydal romány Požierač, Dr. Weiss, Prekliatie a Krik Nevinných. Jeho posledný román vyšiel na konci roka 2017. Jedná sa o mysterióznu drámu na základe skutočných udalostí, s názvom: Biela Pani. Poviedky mu vyšli v časopisoch Fantázia, Dotyky a v zbierkach Fantastická 55 a Utekajme, už ide. Žije a pôsobí v Žiline.

Prečo autor píše: Písanie, podobne ako čítanie, považujem za akúsi barličku, ktorá mi pomáha preniesť sa životom. Nie je to len koníček, čosi, čo vás skutočne baví. Ale aj niečo, čo vám môže pomôcť s rôznymi neblahými myšlienkami, či vyrovnať sa jemnou depresiou. Vlastne som práve zistil, že písanie pôsobí ako terapia.:)

Životný cieľ: V oblasti písania to môže byť hlavne množstvo spokojných čitateľov. Aby sa im to, čo stvorím, skutočne páčilo, aby siahli aj po ďalšom románe a aby ich bolo čo najviac. To poteší. No a v osobnom živote hlavne zdravá rodina, deti a nech na starobu nemusím kvôli financiám ťahať dvanástky, ale aj viac oddychovať.

Knihy