Autor: Roderik Haydon

SONY DSCMeno autora: Roderik Haydon

E-mail: roderikhaydon@gmail.com

O autorovi: Roderik Haydon je obyčajný človek, ktorý si cení život. Život totižto patrí všetkým. Má v srdci lásku. Láska patrí predsa každému. Zdieľa názor, že na svete nie je nič krajšie ako milovať a byť milovaný. Skúste mu to vyhovoriť. Neuspejete.

Motto:

Raz príde tá chvíľa, zastaví sa čas, moja duša vykročí cestou k večnosti, len tak, bez ničoho, bez kufra, bez batohu. Budú to iba pocity, ktoré odnesie so sebou, všedné, nevšedné, nezabudnuteľné. Vďaka ti za ne život…

Prečo autor píše: Tak túto otázku si kladie aj on sám, azda až priveľmi často. Jednoznačnú odpoveď ale nepozná. Jednoducho to jedného dňa prišlo a bolo to tu. Jedno je však isté. Písanie pre neho predstavuje dokonalý relax, vtedy sa chtiac-nechtiac stáva niekým úplne iným, okolitý svet prestáva jestvovať, je iba on a vznikajúci príbeh.

Životný cieľ: Stojí si za tvrdením, že život je jedinečný, nadovšetko krásny, občas ale aj nevyspytateľný, tu i tam býva dosť krutý. Avšak každou minútou, hodinou, dňom, či týždňom prináša presne to, čo v danej chvíli potrebujeme, aj napriek tomu, že nám sa to páčiť vôbec nemusí. Život rozhodne nie je sviňa, aj keď niekedy to na prvý pohľad presne takto vyzerá. Aký je teda jeho životný cieľ? Odpoveď je jednoduchá. Jeho životným cieľom je nesnažiť sa byť ničím, nikým, iba proste žiť.

Knihy

Uvedené tituly vyšli pod civilným menom, od roku 2017 používa pseudonym Roderik Haydon.