Autor: Mary Roe

18871050_2027415817284188_250839542_nMeno autora: Mary Roe
Facebooková stránka: https://www.facebook.com/MaryRoeAuthor/
E-mail: Mary.roe.author@gmail.com

O autorovi

Som dieťa osemdesiatych rokov a od roku 2011 žijem aj s manželom vo Veľkej Británii. Zatiaľ píšem iba pre deti od 8 rokov, ale časom mám v pláne napísať aj triler. Z tohto žánru obľubujem Dana Browna, takže takýto typ kníh by som chcela napísať časom aj ja. Už mám aj zopár častí do príbehovej skladačky.Som cieľavedomá žena, ktorá si jednoducho ide za svojim snom. A iba dúfam, že sa moje knihy budú páčiť aj čitateľom.

Prečo autor píše

Veľmi rada čítam knihy, pretože ponúkajú fascinujúce príbehy, ktoré častokrát nedokáže tak dobre vyjadriť ani film. Keďže mám v hlave mnoho scén, rozhodla som sa ich dávať aj na papier. Pre mňa je čítanie a písanie ako mať superschopnosť čítať niečie myšlienky. Tak aj ja, pri písaní, dávam možnosť čitateľom dostať sa do tých mojich.

Životný cieľ

Mojim životným snom je začať sa písaním živiť. Neviem si predstaviť pre mňa, moju povahu, predstavivosť a osobnosť lepšie povolanie ako je spisovateľ.K tomu sa pridáva aj iný sen – cieľ. Veľmi rada by som raz videla svoju rozprávku o netopierovi na filmovom plátne ako celovečerný animovaný film. Ešte pred tým, ako som ju začala písať som si povedala, že toto bude v kine.

Knihy