Autor: L.M.

Meno autora: LM
Blog/stránka: http://www.spisovatelske-patalie.blog.cz/
E-mail: vampyre.blood.slovakforum@gmail.com

O autorovi

Som osoba, ktorá hľadá harmóniu a dokonalosť v nedokonalostiach. Verím, že umeniu sa medze nekladú a preto i ja hľadám múzu vo všetkom na čom spočinie môj zrak, v každom zavití vetra či slnečnom lúči, pocite bezpečia i neistoty. V bežnom živote sa však zaoberám všetkým, čo ma osloví, týka sa to každého jedného aspektu, od mojich záľub až po hudbu, ktorú momentálne preferujem, no mojou skutočnou vášňou sú knihy a rozmanitosť ich príbehov. Možno práve tieto neobmedzené možnosti sú dôvodom, prečo sa tak pevne držím tohto koníčku. Mimo čítania a písania ešte blogujem a kreslím, či fotografujem. Zároveň prispievam do online časopisu Abdon.Mnoho času trávim vo svojej fantázii kde mi je spoločníkom a spoluautorom hudba, venujem sa rozvoju svojich hrdinov a ich životom, niekto by povedal, že som taký vetroplach a zrejme nie je ďaleko od pravdy. No ako povedal Albert Einstein: “Logika ťa dostane z bodu A do bodu B. Fantázia ťa dostane všade.”

Prečo autor píše

Pre mňa je písanie dôležitou činnosťou v procese sebarealizácie, je teda súčasťou mňa samotnej. No píšem aj pre potešenie zo samotného písania a procesu tvorenia, píšem aby som mala radosť a svojou tvorbou, prinášala radosť a oslobodenie sa od všednej reality aj svojim čitateľom.

Životný cieľ

Mojim cieľom je zanechať po sebe niečo, z čoho bude mať niekto ďalší radosť a nie nadarmo sa vraví, že jedným z najlepších darčekov je kniha. Je teda len prirodzené, že by som rada vydala prinajmenšom jednu knihu.

Knihy