AUTOR: Eva Dedinská

33478339_2089599804619384_6728192116020740096_nMeno autora: Eva Dedinská

Blog/stránka: https://eva-dedinska.webnode.sk/

Facebooková stránka: https://www.facebook.com/eva.dedinska.spisovatelka/notifications/

E-mail: eva.dedinska@orava.sk

O autorovi: Som Oraváčka ako vyšitá. Milujem tento kraj, mentalitu a pohostinnosť miestnych ľudí, prírodu, vrchy a hory. Aj preto je mojím najväčším koníčkom chatovanie. Pochádzam z Tvrdošína a už 13 rokov žijem v Trstenej, mestečku pri hraniciach s Poľskom. Mám dve krásne deti, Natálku a Riška. Rodina je pre mňa všetkým. Moje deti spolu s mojím manželom sú pre mňa tí najdôležitejší ľudia. Pracujem v súkromnej nábytkárskej firme. Medzi moje koníčky patrí aj literatúra, čítanie kníh, aj ich písanie.

Prečo autor píše: Písanie ma napĺňa. Milujem, keď môžem vymyslieť postavy, ich životy, vzťahy, keď sa pohrávam s príbehom od prvého písmena až po poslednú bodku. Písanie je pre mňa relax, takto ventilujem stres z práce a z bežného uponáhľaného života.

Životný cieľ: Milovať, písať, pracovať. Túžim zostarnúť s mužom, ktorého milujem, vychovať deti a voviesť ich do života. Mám v pláne napísať niekoľko ďalších kníh, ktoré sa pridajú k tým doteraz vydaným. Udržať si pracovné miesto a využiť každú šancu, aby som v práci napredovala.

Knihy