Autor: Eliška Melušová

DSC_0083 copy_ppRZMeno autora: Eliška Melušová

Facebooková stránka: https://www.facebook.com/elly.melusova/

E-mail: eliska.melusova@gmail.com

O autorovi: Narodila som sa v roku 1991. V roku 2018 som získala titul JUDr. v oblasti trestného práva a vydala svoju prvú knižnú publikáciu, ktorá je výpoveďou samotnej duše človeka a toho čo si prežil nejeden z nás. Knihy sú mojou vášňou a hnacím motorom už od detstva, kedy som sa pokúšala tvoriť prvé príbehy. Taktiež rada cestujem, spoznávam nové veci a milujem zvieratá.

Prečo autor píše: Knihy boli a vždy budú mojou súčasťou. Rada opúšťam realitu bežného života a vnáram sa do sveta a postáv, ktoré som vytvorila. Keď píšem tak proste cítim, cítim ich starosti, ich túžby,… preciťujem všetko, až mám zimomriavky. Svojich snov sa totiž netreba vzdávať, len preto že sú ťažšie dosiahnuteľné a tak je to aj s písaním. Podľa mňa neexistuje zlý autor. Existujú len rôzne pohľady na vec.

Životný cieľ: Mojím najväčším snom bolo vždy vydať uznávaný historický román. Chcem sa i naďalej venovať tvorbe a stať sa spisovateľkou, akou je napr. môj vzor slávna Johanna Lindseyová. Avšak nie preto, že chcem byť slávna, ale preto, že jej knihy vo mne aj po rokoch od ich čítania zanechávajú neopísateľné pocity a rovnako i ja chcem, aby moje knihy čitateľov chytili za srdce, napĺňali a tešili.

Knihy:

Zbierka básní skutočného života (2018)